Oglądaliście bajkę lub też czytaliście z przygodami Kopciuszka. Ta ubieranka została stworzona właściwie na taki wzór. Również mamy do ubrania dziewczynkę, która się wybiera na bal swojego życia. Dlatego chce wyglądać jak najlepiej. Z tyłu już czeka na nią karoca, za pomocą której dotrze na ten bal. Gdzie ma nadzieję spotkać księcia jak z prawdziwej bajki. Dasz radę ubrać tą przyszłą księżniczkę w strój marzeń? Nie przekonasz sięo Tym jeżeli nie zagrasz w tą grę dla dziewczyn.

Ubieranka z księżniczką

1 comment

Tym razem do ubrania mamy dziewczynę w bardzo ciekawe i różnorodne ubrania. Jeżeli moda to wszystko to co lubisz. Jeżeli myślisz, że podołasz temu zadaniu i ubierzesz tą dziewczynę w ciekawą kreację, to możesz śmiało właczyć tą gre i stawić czoła ubraniom oraz dodatkom, które tak bardzo są potrzebne tej dziewczynie

Ubieranka z Księżniczką

no comment

Ubieranka przedstawia nam księżniczkę Jasmine. Wybiera się ona na bal ze swoim księciem jednak poszukuje nowych ubrań na tak doniosłą uroczystość. Z pomocą księżniczce przyszedł Gin z lampy, którego zadaniem jest pomoc Jasminie w ubiorze.  Jednak tylko od Ciebie zależy jak ubierzesz księżniczkę na bal. Ubierz ją w ciuchy swoich marzeń i zobacz jak ona wygląda.

Kolorowanka samochód
no comment

Gry dla Dziewczyn