Ubieranka czarująca Barbie

Ubieranka czarująca Barbie

Play Ubieranka czarująca Barbie Now »


Bardzo ciekawa i wciągająca gra ubieranka z Barbie. Nowością w tego rodzaju grach ubierankach jest to, iż mamy możliwość przybliżenia oddalenia a nawet obrócenia postaci Barbie w lewo i w prawo. Dzięki temu będziemy wiedzieli czy postać ma dopasowane ubrania i jak w nich wygląda z każdej strony w tej grze ubierance.

no comment

Ubierz dziewczynę na jej ślub

Do ubrania mamy postać dziewczyny, która wybiera się na ślub. I będzie przyszłą Panną młodą. Na nas spoczywa zadanie jakim będzie ubiór przyszłej Panny młodej na ślub tak aby wyglądała jak najładniej. Do dyspozycji mamy wszystko to co nam będzie potrzebne do ubrania tej postaci. Mamy sukienki, buty, biżuterię i inne rzeczy dla dziewczyny w tej grze ubierance.

1 comment

Ubieranka z Winx

Do ubrania mamy jedną z dziewczyn Winx. Wybiera się ona na przyjęcia dlatego też musimy ją ubrać w taki strój aby wyglądała na tym przyjęciu balowym. Wszystko tu zależy tylko od Was. Na samym początku gry radzimy ubrać dziewczynę w jakąś odpowiednią sukienkę, potem możemy przejść do butów oraz innych dodatków do postaci Winx.

1 comment

Czy nie marzyliście kiedyś aby zostać panną młodą i ubrać się w tą przecudną długą białą suknie ślubną. Ta gra dla dziewczyn ubieranka da Wam właśnie taką możliwość. Na samym poczatku jak to bywa w takich grach musimy wybrać odpowiednią kreację dla panny młodej, a dalej dowiecei się jeżeli tylko włączycie tą ubierankę ślubną dla dziewczyn.

Ubieranka ślubna dla dziewczyn

2 comments

W tej grze dla dziewczyn musimy ubrać jedną z czterech lalek Barbie znajdujących się w grze. Na samym początku gry należy wybrać jedną z nich. Potem przechodzimy do kolejnego etapu w grze czyli wyboru ubrania dla wybranej przez nas Barbie. Pod cyferkami 1,2,3 występują określone przedmioty które posłużą nam między innymi do wykonania makijażu Barbie, a także jej ubrania w suknie, torebki czy też wiele wiele innych różncyh rzeczy

Ubieranka z Barbie

no comment

Do ubrania mamy po pierwsze zwyczajną dziewczynę jak i księżniczkę gdyż ubrania są cudowne takie jakie w starożytnym egipcie nosiły księżniczki. W pierwszej części tej gry dla dziewczyn musimy wybrać jej uczesanie przygotować rzęsy, zrobić makijaż. Następnie przechodzimy do drugiej części gry klikając dress up, wtedy przechodzimy do części ubrania tej dziewczyny. Stroje są w stylu egipskim, które zapewne mało z Was widziało, dlatego tym bardziej polecamy zagrania w tą ubierankę z egipską dziewczyną.

ubierz egipską dziewczynę

no comment

Ciekawa ubieranka z księżniczką Disneya. Czy wiecie jaka to jest księżniczka? Jak się nazywa? Wasze propozycję prosimy pisać w komentarzach pod tą ubieranką dla dziewczyn. W grze tej naszym zadaniem będzie ubranie tej księżniczki Disneya, która właśnie wybiera się na bal. Musimy dopasować jej kreację aby pasowały one do innych osób znajdujących się na tym balu, więc przed Tobą nie lada trudne wyzwanie.

Księżniczka Disneya ubierz

no comment

Oglądaliście bajkę lub też czytaliście z przygodami Kopciuszka. Ta ubieranka została stworzona właściwie na taki wzór. Również mamy do ubrania dziewczynkę, która się wybiera na bal swojego życia. Dlatego chce wyglądać jak najlepiej. Z tyłu już czeka na nią karoca, za pomocą której dotrze na ten bal. Gdzie ma nadzieję spotkać księcia jak z prawdziwej bajki. Dasz radę ubrać tą przyszłą księżniczkę w strój marzeń? Nie przekonasz sięo Tym jeżeli nie zagrasz w tą grę dla dziewczyn.

Ubieranka z księżniczką

1 comment

Gry dla Dziewczyn